poděkování udělené
v červnu 2013

Proběhla valná hromada SDH
10. únor 2024
Dnes proběhla každoroční valná hromada SDH Svádov. Shrnul se rok minulý a naplánovaly se akce na rok letošní. Opět počítejte s čarodějnicemi, při nichž je plánu trochu zařádit i s dětmi a hasičaty. Rovněž postavíme májku. Další akce se budou plánovat později. Rozhodně budeme také pořádat náš hasičský závod po velkých prázdninách.

Plán závodů OSH ÚL na letošní sezónu
5. únor 2024
Zejména rodiče bude jistě zajímat rozpis závodních klání na rok 2024. Kompletní plán závodů OSH najdete vpravo na našich stránkách ať jej složitě nemusíte hledat. Více informací, zejména zda a kdo z našich svěřenců na ty či ony závody pojede se dozvíte u svých trenérů.

KUPUJEME TOHATSU - DĚKUJEME
13. prosinec 2023
Dnes byl zrušen sbírkový účet na zakoupení  TOHATSU a peníze převedeny jako první část platby za zmíněný stroj. Všem donátorům velmi děkujeme, povedlo se. Zbytek částky byl uhrazen z dotace a z peněz, kterými disponuje SDH Svádov. Na účtu sbírky se nakonec podařilo shromáždit 138 127,- Kč. Jde o částku, kterou by ze svých peněz sbor nebyl schopen zafinancovat sám a byla rozhodujícím faktorem zda bude koupě možná či nikoliv. Další podrobnosti připravujeme.

O POHÁR SVÁDOVSKÝCH PLAMÍNKŮ
8. říjen 2023 (neděle)
Dnešní závody přivítalo uplakané ráno, to se bohužel podepsalo na účasti v závodu. Ale i tak se většina závodníků nenechala odradit a na závody dorazila. Na startovní čáru v ústrety soupeřům a špatnému počasí se dnes ve Svádově postavilo celkem neuvěřitelných 273 závodníků ve 39 hlídkách. Počasí se v průběhu závodu umoudřilo a byly vidět skvělé výkony. Stejně jako v předchozích ročnících zarputilost hlídek neměla mezí, letos díky kluzkému povrchu několik závodníků zřejmě díky spatnému utažení tkaniček dorazilo do cíle bez bot.

Samotnou kategorií byl pak tradičně oblíbený závod "OPEN" O pohár Josefa Piekeho. Ten opět vyzval na kolbiště všechny dospělé závodníky z řad trenérů, rodičů a všech fandů hasičského sportu, kteří sebrali všechnu smělost pokoru a odvahu a pokusili se nástrahy závodní trati zdolat. Zlatým hřebem pak byl tým rozhodcích, jehož věkový průměr není vhodné uvádět, ale zarputilost a nasazení, které tato hlídka prokázala při zdolávání trati stále je třeba jednoznačně vyzdvihnout.

Všichni si i přes počáteční nepřízeň počasí akci užili. Děkujeme všem závodníkům, realizačnímu týmu a samozřejmě sponzorům, bez kterých by nebylo možné pořídit hodnotné odměny. Děkujeme zejména ÚMO Střekov, spol. Nejvýš Vojtěcha Rokoše, spol. Hezké domy, spol. 4servis Michala Kolmana, TJ Svádov - Olšinky a dalším drobným přispěvatelům.

...... fotogalerii najdete na odkazu níže (ještě přibývají, v době aktualizace stránek 8.10. 17:55 nástupy družstva přípravka, ale přibudou i další.