poděkování udělené
SDH Svádov Úřadem
městského obvodu Střekov
za pomoc při povodních
v červnu 2013


  O POHÁR SVÁDOVSKÝCH PLAMÍNKŮ
8. říjen 2023 (neděle)
Dnešní závody přivítalo uplakané ráno, to se bohužel podepsalo na účasti v závodu. Ale i tak se většina závodníků nenechala odradit a na závody dorazila. Na startovní čáru v ústrety soupeřům a špatnému počasí se dnes ve Svádově postavilo celkem neuvěřitelných 273 závodníků ve 39 hlídkách. Počasí se v průběhu závodu umoudřilo a byly vidět skvělé výkony. Stejně jako v předchozích ročnících zarputilost hlídek neměla mezí, letos díky kluzkému povrchu několik závodníků zřejmě díky spatnému utažení tkaniček dorazilo do cíle bez bot.

Samotnou kategorií byl pak tradičně oblíbený závod "OPEN" O pohár Josefa Piekeho. Ten opět vyzval na kolbiště všechny dospělé závodníky z řad trenérů, rodičů a všech fandů hasičského sportu, kteří sebrali všechnu smělost pokoru a odvahu a pokusili se nástrahy závodní trati zdolat. Zlatým hřebem pak byl tým rozhodcích, jehož věkový průměr není vhodné uvádět, ale zarputilost a nasazení, které tato hlídka prokázala při zdolávání trati stále je třeba jednoznačně vyzdvihnout.

Všichni si i přes počáteční nepřízeň počasí akci užili. Děkujeme všem závodníkům, realizačnímu týmu a samozřejmě sponzorům, bez kterých by nebylo možné pořídit hodnotné odměny. Děkujeme zejména ÚMO Střekov, spol. Nejvýš Vojtěcha Rokoše, spol. Hezké domy, spol. 4servis Michala Kolmana, TJ Svádov - Olšinky a dalším drobným přispěvatelům.

 

...... fotogalerii najdete na odkazu níže (ještě přibývají, v době aktualizace stránek 8.10. 17:55 nástupy družstva přípravka, ale přibudou i další.